Luna Group jest producentem wysokiej jakości narzędzi ręcznych i pomiarowych, elektronarzędzi, maszyn do obróbki drewna i metalu oraz urządzeń pneumatycznych, produkowanych w oparciu o najnowszą, szwedzką technologię. Stale poszerzana gama asortymentowa obejmuje ponad 170 000 produktów własnych marek (TENG TOOLS, LIMIT, LUNA, L&N, MARELD) oraz innych renomowanych producentów.

Blisko 100-letnia tradycja stojąca za firmą Luna, w kompleksowym zaopatrywaniu przemysłu w szeroką gamę produktów technicznych, sprawia że możemy wziąć pełną odpowiedzialność za jakość oraz funkcjonalność naszych własnych marek, obecnych na kilkunastu europejskich i światowych rynkach.
Narzędzia Teng Tools to obecnie gama ponad 3500 produktów, zaprojektowanych i wykonanych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb profesjonalnych użytkowników w przemyśle i branży motoryzacyjnej. Po 30 latach doświadczeń w ponad 30 krajach świata, Teng Tools stał się preferowanym dostawcą narzędzi dla kluczowych firm przemysłowych, znanych stajni rajdowych i wyścigowych, mechaników i inżynierów którzy szukają doskonałej obsługi, wysokiej klasy sprzętu i optymalnej jakości za korzystną cenę.

Niezawodność narzędzi Teng Tools i ich unikalny narzędziowy system sterowania pozwalają uzyskać więcej niż tylko wykonanie zadania, pomagają usprawnić sekwencję czynności roboczych poprzez tworzenie bardziej zorganizowanego i efektywnego warsztatu.
Marka Limit powstała ponad 90 lat temu, od początku z myślą o precyzyjnych pomiarach. Nasze narzędzia dają Ci pewność podejmowania właściwych decyzji w każdej sytuacji. Marka Limit oferuje łatwe w użyciu i najwyższej jakości produkty w dziedzinach: pomiary warsztatowe, pomiary elektryczne, elektroniczne pomiary czynników klimatycznych i środowiskowych, przyrządy laserowe, wagi i ważenie, przyrządy kontrolno-inspekcyjne. Limit dostarcza precyzyjne przyrządy pomiarowe dla klientów w ponad 30 krajach. Marka Limit to profesjonalne narzędzia pomiarowe zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Limit to idealne połączenie wysokiej jakości za rozsądną cenę.